نحوه شروع فعالیت

۱- ثبت نام در صالح آباد سنتر و دریافت لینک اختصاصی
۲- درج لینک محصول در سایت و شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام توسط شما
۳- کسب درآمد در ازای هر خرید از لینک اختصاصی شما
۴- دریافت کمیسیون پس از تایید سفارش

سیستم همکاری در فروش صالح آباد سنتر چگونه کار می کند؟

پس از ثبت نام در سایت صالح آباد سنتر به عنوان فروشنده ، یک لینک اختصاصی به شما ارائه می‌شود. شما به عنوان” بازاریاب ” با قرار دادن این لینک در سایت و یا شبکه های اجتماعی خود مانند تلگرام و یا اینستاگرام، بازدیدکنندگان را به وب سایت صالح آباد سنتر هدایت کرده و پس از خرید آنها ، پورسانت دریافت می‎کنید. سود به دست آمده از خرید دوستان و مشتریان شما در حساب کاربریتان قابل مشاهده خواهد بود.


۱- در سیستم همکاری در فروش ، شما به عنوان بازاریاب فروشگاه اینترنتی صالح اباد سنتر ، نیاز به یک ریال سرمایه ندارید و سرمایه شما ، وقت و زمان شماست که برای بازاریابی صرف می کنید. فقط کافیست روزانه ۲ ساعت برای این کار در نظر بگیرید و به درآمدی نامحدود برسید.

شما پس از ثبت نام در وبسایت صالح اباد سنتر به عنوان بازاریاب ، یک لینک بازاریابی دریافت می کنید که توسط این لینک بازاریابی ، می توانید دوستان ، آشنایان و هر شخصی را که مایل باشید به وبسایت صالح اباد سنتر هدایت کنید.

زمانی که مشتری از لینکی که شما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی درج کرده اید به سایت صالح اباد سنتر هدایت شود ، سیستم کسب درآمد ما بصورت اتوماتیک شما را شناسایی کرده و کمیسیون آن محصول را به حساب شما منظور می کند که در پایان شما می توانید هر زمان که دلتان خواست درآمد حاصله از بازاریابی را به حساب بانکی شخصی خود که در زمان ثبت نام وارد نموده اید ، انتقال دهید.

این لینک بازاریابی محدود به شبکه های مجازی نیست و این لینک را می توانید در وبلاگ و یا وبسایت شخصی خودتان قرار داده تا مشتریان از طریق وبسایت شما به فروشگاه اینترنتی صالح اباد سنتر هدایت شوند و به درآمد برسید.

۲- بیشتر مردم از کار کردن برای دیگران بیزار هستند و از سیستم کارمندی خسته شده اند . در سیستم بازاریابی فروشگاه صالح اباد سنتر ، شما خود مدیر خود هستید و کسی برای شما ساعت کاری تعیین نمی کند و شما هر زمان که دلتان بخواهد می توانید کار خود را شروع کنید.


۳- در کسب و کارهای سنتی ، برای این که شما به درآمد برسید حتماً باید ۲۴ ساعته در محل کار خود حضور داشته باشید تا بتوانید به مشتریان خود خدمات و سرویس بدهید. اما در اینجا شما دیگر لازم نیست ساعتها در محل کارتان حضور داشته باشید ، ارسال کلیه مرسولات به عهده ی فروشگاه اینترنتی صالح اباد سنتر می باشد و همه ی امور از طریق پشتیبانی فروشگاه اینترنتی صالح اباد سنتر مدیریت می شود.

از طریق بازاریابی صالح اباد سنتر ، در هر مکان و هر زمان ، حتی در مسافرت با یک عدد گوشی یا لپ تاپ به کسب درآمد بپردازید و از کنار خانواده بودن لذت ببرید.