فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنتر


درباره ما

 

بعد از مهاجرت بیشتر اصناف بازار ، عمده فروشان و تولیدکنندگان کشور به بازار صالح اباد تهران ، ایده راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین میان مدیران مجموعه صالح اباد سنتر، شکل گرفت. این فروشگاه اینترنتی در آغاز با تمرکز بر لوازم آشپزخانه و اسباب بازی شروع به کار نموده است ، اما این نوید را به شما مشتریان عزیز می دهیم که با حمایت و اعتماد شما عزیزان می توانیم به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنیم و در این مسیر نیازمند اعتماد شما مشتریان گرامی هستیم. در راستای تحقق این هدف و رونق کسب و کار هموطنان ایرانی ، تغییرات بزرگی در فروشگاه اینترنتی صالح اباد سنتر رخ داد که راه اندازی سیستم کسب درآمد اینترنتی در منزل ، یکی از این تغییرات بزرگ بود که امکان کسب درآمد در منزل را برای هر کاربری ممکن می سازد. امروز فروشگاه اینترنتی صالح اباد سنتر با تکیه بر اعتماد و حمایت شما مشتریان و یاران همیشگی خود توانسته است شرایط عرضه محصولات موجود در بازار صالح اباد تهران را فراهم نماید تا کمترین پاسخ را به مهر و محبت شما یاران داده باشد.

رسالت ما

تیم صالح آباد سنتر ، متشکل از جوانان کوشا و با دانش کشورمان است که مهمترین هدف خود را ایجاد سهولت در خرید و همچنین فراهم آوردن فضایی مناسب برای نقد و بررسی محصولات به جهت انتخاب مطمئن از سوی شما مشتریان می دانند. اعضای تشکیل دهنده تیم تخصصی فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنتر ، با توجه به بازخوردهای روزانه شما بزرگواران در تلاش هستند تا تمامی نقایص موجود در این مجموعه را برطرف نموده و شرایط مطلوبی فراهم کنند.

درباره صالح اباد سنتر

اعتماد سازی

تلاش برای ارائه بالاترین کیفیت و مطابقت کامل محصول خریداری شده توسط مشتریان با محصول تحویلی ، در کنار رعایت دقیق زمان‌بندی در ارسال و تحویل کالا و خدمات ، مواردی است که در عهدنامه اعتماد سازی فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنتر قرار دارد همچنین توجه به ارائه محصولات با کیفیت ایرانی به همراه تلاش شبانه‌روزی تیم تخصصی فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنتر برای باروری هرچه بیشتر ایده های ناب جوانان کشور در توسعه خدمات فروش و آنلاین در راه بومی سازی و همخوانی با مدل خرید ایرانی از دیگر مواردی است که در .راستای اعتماد شما بزرگواران صورت گرفته است

کلام پایانی

در پایان ، تیم صالح آباد سنتر با آرزوی سلامتی و پایداری برای شما بزرگواران ، خریدی عالی و مطمئن را برایتان آرزومند است.

مهرتان پایدار

بازار صالح اباد

آدرس ما : انتهای اتوبان تندگویان ، اتوبان شهید هاشمی ، بعد از پل شهید صنیع خانی ، صالح آباد غربی ، خ کلهر ، خ مرادپور

شماره تماس : 021-55029500

همراه : 09122459118-09125945788-09121879427