شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران از طریق الوپیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست و باربری انجام می شود.


در مراکز استان و شهرستان

  1. حمل کلیه سفارشات توسط پست و باربری صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنترهیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست و باربری ندارد.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها در مناطق تهران حدوداً ۲۴ ساعته و در شهرستانها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت صالح آباد سنتر درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست و باربری به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود و فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنترهیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما توسط پست یا باربری ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
  6. هزینه حمل برای شهرستانی های گرامی بصورت پس کرایه روی صورتحساب محاسبه و به صورت کارت به کارت یا خرید اینترنتی دریافت می گردد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و باربری محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی صالح آباد سنتر هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.